O nás

MMStrelnica je jediná krytá strelnica v Trnave umožňujúca streľbu na 25 metrov. Strelnica poskytuje záujemcom celoročnú prevádzku bez ohľadu na počasie. Pod skúseným dozorom je možná streľba zo streleckého boxu aj pre nedržiteľov zbrojného preukazu. Strelci môžu využiť 4 pohyblivé a 3 statické strelecké boxy. Priestory strelnice je možné využiť aj na parkúrovú streľbu. Strieľanie je možné na papierové terče. V prípade záujmu poskytujeme rozličné kurzy pre držiteľov, ale aj nedržiteľov zbrojného preukazu. Záujemci o streľbu si môžu vybrať aj z viacerých streleckých balíčkov. Na strelnici je možné zapožičať si zbraň, príp. zakúpiť strelivo. Na výber je viacero zbraní kalibru 9x19mm Luger.

Strelnica je situovaná v priemyselnej zóne na okraji Trnavy. Disponuje veľmi dobrým napojením na rýchlostnú cestu R1, smer Nitra, na ktorú sa napája cesta I/51 (severný obchvat Trnavy).

Otváracie hodiny pre verejnosť:

  • utorok, štvrtok – 16:30-20:00 – objednať sa telefonicky deň vopred na t.č. 0944 488 599

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny otváracích hodín pre verejnosť (konanie kurzov, akcií, atď.). Odporúčame sledovať kalendár.

Ak máte záujem o streľbu na vonkajšej strelnici, odporúčame navštíviť strelnicu Bobogdány.

Prejsť na začiatok